Close

Aínda sen conta?Rexístrate nun momento.

lock and key

Entra na túa conta.

Account Login

Resultados da segunda Carreira pola Diversidade

Cartel da segunda carreira pola diversidade

Podedes consultar aquí as clasificacións da II Carreira pola Diversidade realizada o 26 de Xuño en Ribeira.

Recordade que os Dorsais 000 non entran en clasificiación.

Grazas pola participación.


4KM ZAPATILLA
Posto Dorsal Tempo Nome
1 83 12,41 JAVIER REGUEIRO MARTINEZ
2 75 13,55 ADRIAN VIVES REINO
3 82 14,05 RUBEN MARTINEZ AYASO
4 81 15,48 CRISTIAN CALO RODRIGUEZ
5 76 17,38 MANUEL FERNANDEZ MARIÑO
6 71 18,03 LETICIA MORALES ROLAN
7 86 20,04 MONCHO HECTOR VIDAL SILVA
8 70 21,17 BERNARDO RODRIGUEZ VAZQUEZ
9 80 21,18 ANDER PEREZ INSUA
10 88 21,20 GUILLERMO MANEIRO RODRIGUEZ
11 85 25,32 MARINA MONDELO PIÑEIRO
12 87 25,32 MONTSERRAT POUSO QUEIRUGA
13 72 26,05 BEATRIZ PEREZ REY
14 73 26,41 ANA BELEN VAZQUEZ PARDAL
15 74 27,01 JOSE FRANCICO ABUIN LAPIDO

8KM SILLA
Posto Dorsal Tempo Nome
1 17 24,03 ALVARO ILLOBRE SAAVEDRA
1 4 41,02 NURIA LOPEZ FERNANDEZ

8KM ZAPATILLA
Posto Dorsal Tempo Nome
1 21 26,36 RAMON FOLGAR POUSO
2 43 27,13 MANUEL CARREIRA OUVIÑA
3 28 27,42 DAVID SANISIDRO REGO
4 16 29,04 MARCO LOSADA GARCIA
5 22 29,37 ALEJANDRO REINO RIO
6 59 29,37 JOSE SAMPEDRO GUDE
7 53 29,46 MANUEL BRION GONZALEZ
8 57 30,45 VICTOR LAIÑO SILVA
9 36 30,46 DANIEL GARCIA GARCIA
10 18 30,48 OSCAR FIGUEIRAS TOREA
11 31 30,48 EDGAR MANUEL LOPEZ BALEIRON
12 34 30,58 JOSE MANUEL CASAS CASAS
13 37 31,05 JACINTO FONTAO AGEITOS
14 47 31,27 JUAN PEDRO PEREZ VILA
15 46 31,30 PEDRO PEREZ VILLALBA
16 52 31,45 JOSE JOAQUIN DIOS MARTINEZ
17 54 31,45 FERNANDO CASTRO CALO
18 5 31,58 JORGE LATORRE VIDAL
19 39 32,01 ANGEL PEREZ SUSAVILA
20 11 32,2 EFREN FERNANDEZ LAGO
21 13 32,31 JUAN ANTONIO ARGIBAY PEREZ
22 58 32,44 JUAN CARLOS BRION LEMA
23 27 32,58 SHAILA MUÑIZ PEREZ
24 29 33,39 FRANCISCO MILLET AYASO
25 6 33,41 JOSE RAMON SANCHEZ LOZANO
26 3 34,04 SANTIAGO MANUEL PAZOS DIAZ
27 15 34,42 JOSE MANUEL BLANCO HERMO
28 62 34,46 JOSE BENITO MUÑIZ VILAR
29 45 34,47 ADAN PAZ SILVA
30 63 35,58 JOSE MANUEL SAMPEDRO PEREZ
31 67 36,13 FRANCISCO JAVIER FERNANDEZ CALERO
32 32 36,24 NESTOR ARIAS PAZ
33 33 36,38 MANUEL CAPELO RIOS
34 18 36,51 MANUEL CARMELO ASOREY GONZALEZ
35 34 38,01 JOSE ANTONIO BLANCO BARREIRO
36 1 38,08 ANA MARIA SOLLA FONTAN
37 12 41,58 CARLOS MARTINEZ BRAVO
38 38 42,25 ANGEL MARTINEZ CALO
39 35 43,32 SONIA BLANCO AMEIJEIRAS
40 50 44,04 MARIA MARIÑO PIÑEIRO
41 48 46,02 JUAN LAGO GARCIA
42 25 47,45 RICARDO VIDAL SAMPEDRO
43 2 47,49 MIGUEL ANGEL GONZÁLEZ RODRÍGUEZ

8KM HANDBIKE
Posto Dorsal Tempo Nome
1 23 21,3 MILAGROS LOPEZ VERNET
1 24 43,33 LUIS MIGUEL BARDANCAS
2 49 40,15 JOSE RAMON LORENZO DIESTE
3 20 42,02 ALEJANDRO FERRADAS GALLEGO